Koşu Postası

Ritim Koşu Postası üyelik formu

Rahat duramıyorum galiba. Blog, podcast ve forumdan sonra şimdi de bir newsletter (haber postası) hazırlayıp yayınlamaya başladım. Uzun zamandır aklımdaydı ama ülkede haber postası alışkanlığı ne kadar yaygın bilemiyor, karar veremiyordum. Öte yandan bunu bir eposta ile göndermek yerine burada ya da Koşu Gazetesi’nde her hafta yayınlayabilirim diye düşünüyordum. Bu tip içeriğin biraz geçici haberlerden oluştuğunu ve sadece ilgilenenlerin okuyacağını düşününce haber postasının daha mantıklı olduğuna karar verdim.

Newsletter (haber postası) internette sıkça kullanılan bir yöntem. “Periyodik olarak hazırlanan ve abonelere eposta biçiminde ulaştırılan içerikler” şeklinde tanımlanabilir.

Şimdiye kadar yayınlanan bölümleri şurada görebilirsiniz. Amacım her hafta perşembe sabah toparlayabildiklerimi paylaşmak. Ne kadar zamanımı alacak, yetişebilecek miyim ya da ne kadar büyür, takipçisi olur mu, kaç hafta devam eder, edebilirim, bunlara bakacağım. Bundan sonra yayınlanacak yeni bölümleri almak isterseniz şu sayfadan üye olabilirsiniz. Böyle bir haber postasıyla ilgileneceğini düşündüğünüz kişilerle de paylaşırsanız sevinirim.

Şimdiye kadar yayınlanan bölümler: https://ritimblog.com/kosu-postasi-arsiv

Üye olmak için form: https://www.subscribepage.com/ritim

Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: